Ihned na účtu! – pujckanaop.cz

Jedná se o nebankovní půjčku, peníze na tuto půjčku pocházejí ze soukromých zdrojů. Společnost působí po celé České republice.

Jak žádat o tuto půjčku

Do připraveného formuláře vypíšete své jméno a osobní kontakt. Podmínky půjčky jsou stručné, jasné a přehledně sepsané, takže není třeba smlouvu dále konzultovat například s právníkem.Na vyžádání můžete dostat vzor smlouvy k nahlédnutí předem a v klidu doma si ji pročíst. Vše je zcela bezpečné. Žádost se posílá online, podaní žádosti je zdarma. Nevolá se na draze placené telefonní linky 900….Peníze bývají vyplaceny převodem na účet. Číslo účtu klient uvádí až po schválení půjčky, v žádostí se neuvádí z důvodů zachování soukromých údajů.

Výhody půjčky

Při částkách, které nepřesahují 40 000Kč není nutno ručit nemovitostí, ani mít ručitele. Žádost je zpracovaná rychle, peníze jsou na účtu ihned po posouzení a schválení žádosti. Jakmile obdrží poskytovatel vaši žádost, na nic se nečeká a žádost se neprodleně zpracovává. Půjčka se zajišťuje podpisem směnky. Směnka připravená k podpisu je opět přehledná a jasná. Neplatí se poplatky za podání žádosti ani za schválení. První částka, kterou platíte je až dohodnutá první splátka. Nenahlíží se do registru dlužníků, protože se jedná o půjčku za soukromého nebankovního sektoru .

Přečtěte si:  Existuje rychlá, ale opravdu rychlá půjčka?

Převedení peněz na účet

Peníze jsou na váš účet připsány okamžitě, jakmile proběhne schvalovací proces. V případě, že máte stejnou banku jako poskytovatel, budou peníze na vašem účtu v podstatě okamžitě, v případě jiné banky by to mělo být do následujícího dne.