Euro Banknotes Coins Cents  - _Alicja_ / Pixabay

Půjčka Provident – rychlá bezhotovostní půjčka

Sháníte rychle půjčku bez poplatků? Jste ale vytíženi a nejraději byste si vše zařídili domova? Záleží vám na srozumitelné smlouvě a na jasných podmínkách? Nechcete si zřizovat účet, nebo z něj platit splátky? Volte Provident. Společnost, která má u nás dlouhou historii vám nejen půjčí, ale dokonce doveze peníze až domů. Stačí vyplnit online žádost.

Parametry půjčky

  • 6 000 – 170 000 Kč,
  • splatnost 4 až 48 měsíců,
  • hotovostní nebo bezhotovostní půjčka.

Výhody půjčky

  • bez ručitele a na cokoli,
  • peníze v hotovosti nebo na ruku,
  • vyřízení během několika minut.

Provident půjčky jsou spolehlivé – bez registrů a s nízkým příjmem

Společnost Provident u nás působí již od roku 1997. Za tu dobu si získala mnoho spokojených klientů. Jejich půjčky jsou pro každého, kdo může prokázat pravidelný příjem. Není nutné, aby se jednalo o plat nebo příjem z podnikání. I maminky na rodičovské dovolené se mohou dostat do finanční tísně. Mnohdy jsou to jen nebankovní společnosti, které mateřskou berou v potaz jako příjem.

Dollar Coin Arrow Currency Trend - geralt / Pixabay
Půjčka Provident – rychlá bezhotovostní půjčka

O Provident půjčku můžete žádat od 6 000 – 170 000 korun. Dobu splácení si dohodnete s obchodním zástupcem, může být 4 až 48 měsícůI přes záznam v registru dlužníků máte možnost tuto půjčku získat. Schopnost splácet dluh nebude posuzovat počítačový systém, jak je tomu v jiných společnostech, ale individuálně přímo váš obchodní zástupce. I pokud máte například nízký příjem, nebojte se požádat o půjčku.

Přečtěte si:  Konsolidace půjček aneb co je to?

Nepotřebujete bankovní účet

Setkali jste se někdy s bankou, která by vám půjčila peníze bez uvedení účtu, z nějž budete splácet? Mnohdy i senioři byli nuceni si ho zřídit jen proto, aby získali potřebnou hotovost. Pokud žádáte o půjčku Provident, žádný účet nepotřebujete. Jednoduše si s obchodním zástupcem dohodnete hotovostní formu půjčky.

Peníze vám přiveze domů a ve vámi domluveném termínu si bude vyzvedávat i pravidelné splátky.

Euro Money Bills Finance Currency - moritz320 / Pixabay
moritz320 / Pixabay

Partneři