Money Cash Coins Payment Debt  - AlexBarcley / Pixabay

Chcete vědět, jaká je půjčka u Home Credit

Pro velké množství lidí je společnost Home Credit společností, která se zabývá hlavně nakupováním na splátky. Spousta z nás si určitě již koupila nějaké zboží na splátky a byla to možná právě společnost Home Credit, která tuto transakci obstarávala.

Půjčka u ověřené společnosti s dlouhou historií

Home Credit je tradiční společností, která se zabývá ovšem nejen samotnými nákupy na splátky, ale také spotřebitelskými půjčkami a rozličnými revolvingovými úvěry. Spolehnout se na spolehlivost této společnosti může prakticky každý, jelikož působí na českém finančním trhu velmi úspěšně již od roku 1997. Co se týká samotných půjček od Home Creditu, tak základem nabídky této společnosti je rychlá online půjčka Home Credit. Portfolio různých finančních produktů této společnosti je velmi široké a Home Credit snad nenabízí pouze penzijní připojištění.

Gold Money Finance Financial Pen  - kvvmiass / Pixabay
Chcete vědět, jaká je půjčka u Home Credit

Když potřebujete peníze do několika hodin

Rychlá půjčka společnosti Home Credit je velmi zajímavým produktem již jen z toho pohledu, že je možné tuto půjčku získat velmi rychle. Peníze mohou být na účtu klienta už do 24 hodin od požádání o takovouto půjčku. K získání tohoto úvěru stačí pouze vyplnit konkrétní formulář od společnosti Home Credit a půjčka by měla být na účtu prakticky do 24 hodin. Home Credit půjčka je také velmi výhodná z toho pohledu, že si ji lze bez problémů vzít z pohodlí domova. Stačí pouze najet na internetové stránky společnosti Home Credit a vyplnit příslušný formulář v online verzi.

Přečtěte si:  Konsolidace půjček aneb co je to?
Coins Money Euro Finance Currency  - NickyPe / Pixabay
NickyPe / Pixabay

Kolik si můžete půjčit?

Jinak je také nutné konstatovat, že maximální výše rychlé půjčky u Home Creditu činí 150 000 korun. Půjčit si mohou klienti klidně i nižší částky. Záleží pouze na jejich rozhodnutí. Větší sumu ovšem společnost Home Credit svým klientům poskytnout nemůže. Je třeba také u této půjčky vyzdvihnout zejména tu skutečnost, že v ní nejsou ukryty žádné skryté poplatky, které mnohdy u některých nespolehlivých společností figurují.

Inspirace