Možná vaše štěstí dokáže zařídit hypotéka bez doložení příjmu

Samozřejmě ohledně peněz vzniká spousty mýtů, legend a stojí za tím různé úvahy, které snad i dřív stavěly na šibenici, že dotyčný měl spolky s čertem. Někteří dokonce provádí magické rituály v domnění, že jim přinesou bohatství. A někdo jiný zase věří bance, že má pro něj to správné řešení. Takže jeho kroky nevedou do obchodu zakoupit kouzelnou svíčku a nejlépe zelenou a další potřebné věci, ale za finančními poradci.

Dejte si pozor na rychlá řešení

Háček je v tom, že cesta ačkoliv se zdá reálnější může velmi rychle skončit podobným fiaskem, že se žádný úvěr konat nebude. Bonita skvělá, vše v absolutním pořádku, ale bohužel žádný začínající podnikatel nebo živnostník nemá hned takové výdaje, aby byly dostačující pro posouzení.

K žádosti totiž musí doložit potvrzení od finančního úřadu v podobě dvou daňových přiznání. Buď je ještě příliš brzy a daňové přiznání teprve bude dělat, vždyť se podává jednou za rok, nebo zase jeho výdělky vedou do ztráty, protože bylo nutné vybavit firmu potřebnými věcmi, bez kterých by se podnikání neobešlo. Případně zisk je prokazatelně tak nízký, že se o něm nikdo nebude ani bavit.

Existuje jiné řešení, které vám pomůže

Naštěstí se v dnešní době nemusíme spoléhat na bohaté příbuzenstvo, banky nebo magické rituály. Postačí najít nebankovní prověřenou společnost, která již nejednomu podnikateli pomohla ke štěstí. Ideální řešení je totiž produkt hypotéka bez doložení příjmu. Je sestavený přesně na míru podle potřeb a požadavků klienta.

Přečtěte si:  Půjčky Most

Finance, které se získají, nemají svůj určený cíl a tak je lze použít úplně na cokoliv bude potřeba, včetně vyplacení exekucí, naléhavých poplatků nebo dluhů u státních institucí na zálohách, kde vznikají opravdu velké penále. Případně si lze nechat i nějakou částku v záloze a ta může sloužit jako kontokorent. Člověk nikdy neví, co se může přihodit.

Základem je férové jednání

Žádné skryté úmysly v tom nehledejte, zkrátka je tu pomocná ruka, sestavený finanční produkt podle vašich potřeb s transparentními podmínkami. To, zdali ho využijete nebo ne je již vaše rozhodnutí, ale dopředu víte, že není nutné dokládat příjmy, které se stejně ani pořídit nedají. Veškeré náležitosti vás neokradou o váš čas, jelikož vše si vyřídíte v klidu svého domova, takže můžete směle pokračovat ve své podnikatelské činnosti.

Nechte se inspirovat