Až 50 000 pro ženy na mateřské

Jste momentálně na mateřské dovolené s dítětem, ale zaskočily vás nečekané výdaje, které nepočkají? V těchto případech vám může pomoci Úžasná půjčka.

Parametry půjčky

Úžasná půjčka je určena všem od 18 do 70 let věku, kteří mohou prokázat jakýkoliv pravidelný příjem. Pro ženy na mateřské je limitována částkami 10 až 50 000 korun, nezaměstnaní si mohou půjčit maximálně 25 000 korun, pro ostatní – zaměstnance, podnikatele či důchodce, ať již starobní nebo invalidní, je horní limit nastaven až na 150 000 korun. Žadatelé o půjčku musí také prokázat, že mají trvalé bydliště na území České republiky, jehož adresa se ovšem neshoduje s adresou žádného obecního úřadu. Půjčka má velice zajímavou nízkou úrokovou sazbu a splácí se podle individuální dohody s poskytovatelem v pravidelných měsíčních splátkách po dobu až 84 měsíců.

Výhody půjčky

Úžasnou půjčku vyřídíte od A až do Z online, aniž byste museli opustit vlastní domov. Po schválení obdržíte peníze nejpozději do 24 hodin a ještě pak máte 30 dní na to, abyste si případně celou transakci rozmysleli a půjčku bez sankcí vrátili, pokud se rozhodnete svou situaci řešit jiným způsobem. Půjčka je poskytována zcela zdarma, tj. bez vstupních poplatků, a ani v průběhu splácení se neplatí mimo úroků nic navíc. Pro její vyřízení nepotřebujete ručitele ani zástavu a poskytuje se bezúčelově. Značnou výhodou je možnost splácení po poměrně dlouhé časové období v pravidelných splátkách. A budete-li chtít uhradit jednorázově předčasně celou částku, ani to není problém. Předčasné splacení je možné rovněž bez poplatků.

Přečtěte si:  Půjčka 50000 kč online