Jak získat půjčku 50 000 Kč od ČSOB?

50 000 korun je již částka, kterou získáte v kdejaké bance. Jednou takovou je i ČSOB, která poskytuje bezúčelovou půjčku od výše 20 000 Kč. Jenže kdo si jí vlastně může sjednat? Pro koho je tento úvěr určený? A jaké jsou důležité parametry této půjčky, které byste měli znát? To vše se dočtete z následujících řádků.

Jak získáte půjčku 50 000 Kč od ČSOB?

Bezúčelovou půjčku od ČSOB můžete získat samozřejmě za jistých podmínek. Těmi jsou svéprávnost, dále musíte být vlastníkem ČSOB Konta nebo ČSOB Aktivního Konta, musíte doložit vaše příjmy a v neposlední řadě i předložit dva doklady totožnosti. Abyste tuto půjčku získali, budete muset následně buď navštívit jednu z mnoha poboček ČSOB, nebo jejich webové stránky, kde ostatně zjistíte naprosto všechny informace týkající se všech finančních produktů, jež ČSOB poskytuje.

Pro koho je tento úvěr určený?

Tento úvěr je tedy určený zejména těm, kdo mají pravidelný příjem a jsou s ním schopni půjčku splácet. Dále těm, kteří zrovna potřebují finanční výpomoc, a to nejméně od 20 000 Kč, avšak maximálně do 600 000 Kč. Úvěr je také vhodný pro ty, jež nejsou nijak zajištěni, ale potřebují peníze, aby se nedostali na úplně sociální a finanční dno.

Přečtěte si:  Úvěr 15000 Kč bez registru

Parametry bezúčelové půjčky od ČSOB, které musíte znát

Tato půjčka má řadu parametrů, které byste měli znát. Jsou jimi doba splatnosti od jednoho do sedmi let, jednorázové čerpání tohoto úvěru převodem na váš osobní účet a možnost pojištění se proti neschopnosti splácet. Když si v takovém případě půjčíte 50 000 Kč například na pět let, budete každý měsíc pravidelně splácet 1 213 Kč. Chcete-li si splácení urychlit, připravte si každý měsíc částku 4 534 korun. Je-li pro vás toto všechno pořád hodně, můžete si splátky rozložit až na sedm let, kdy budete splácet pouhých 990 Kč.