Nebankovní půjčky bez doložení příjmů již nevyjdou draho

Pokud přemýšlíte o půjčce, ale nemůžete doložit příjem na potřebné úrovni, v bance vás s největší pravděpodobností odmítnou. Ať už pracujete v pohostinství nebo jste třeba jako podnikatelé důkladně optimalizovali daně, banka bude k vašemu vysvětlení hluchá. Naštěstí se nemusíte hned vzdát, některé nebankovní půjčky bez doložení příjmu vám mohou ve srovnání s bankou nabídnout srovnatelné nebo lepší parametry.

Nabídky bankovních a nebankovních půjček se pomalu začínají vyrovnávat. Důležitou roli hraje několik faktorů, zejména však obrovská konkurence a rozvoj technologií a prodejních možností. Doba se prudce mění a nové poměry budou mít na trhu půjček a úvěrů své velké vítěze i velké poražené. Těžíme z toho my, spotřebitelé. Nebankovní půjčky online se stávají čím dál žádanějším řešením, musíte se ale zaměřit jen na opravdu prověřené a seriózní společnosti, které s vámi budou hrát fér.

Příkladem úspěšné a atraktivní nebankovní půjčky bez doložení příjmů je Hypopůjčka od společnosti TGI Money a. s., která se řadí mezi nebankovní půjčky bez poplatků předem, bez registru a bez ručitele. Má velmi příznivý úrok a nízkou hodnotu RPSN, splátky si navíc můžete rozložit na dobu až 20 let.  Úvěr můžete použít naprosto na cokoli, hodí se třeba i ke konsolidaci předchozích půjček nebo na rozjezd vlastního podnikání. Za tímto účelem nabízí dokonce tři typy splácení. Hypopůjčka je výhodná nejen na poměry nebankovních půjček bez doložení příjmů. Celkově by se dokonce pohybovala zhruba uprostřed žebříčku půjček bankovních.

Přečtěte si:  Půjčka 50 000 – jak kde, jak komu…

Vyzkoušejte si sami nastavit parametry úvěru na úvěrové kalkulačce. Pokud budete spokojeni, stačí jen vyplnit stručnou žádost a do 24 hodin vám dá společnost vědět, zda vám je půjčka předběžně schválena. Peníze obdržíte na účet nejpozději do dvou týdnů od podpisu smlouvy, spíše však během několika dní. Vše za naprosto transparentních a férových podmínek, na kterých si společnost TGI Money zakládá.