Brio Czech – půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčka 50 ani více tisíc nebude problém, máte-li ve vlastnictví nemovitost, kterou můžete poskytnout zástavou. Jednou z mnoha společností na českém trhu, které takovéto půjčky poskytují, je Brio Czech.

Parametry půjčky

Půjčku lze získat již od 10 000 korun výše, maximální možná výše půjčky je celých 200 000 000 korun. Lze tedy říci, že jste při této půjčce omezeni jen tržní hodnotou nemovitosti, kterou nabízíte zástavou, Brio Czech poskytuje totiž půjčky do výše 70% její hodnoty. Splátkový kalendář si pak lze domluvit individuálně, splátky mohou být variabilní a zcela tak odpovídat vašim platebním možnostem.

Podmínky pro získání půjčky

Mimo již zmíněnou zástavu nemovitosti, která však nemusí ani být ve vašem osobním vlastnictví, ale klidně i majetkem třetí osoby, máte-li její souhlas, je samozřejmě nutností, aby jste byl jako žadatel zletilý a způsobilý k právním úkonům. Na rozdíl od řady jiných společností pak Brio Czech přijímá zástavou i družstevní byty, proto lze půjčku využít např. k vypořádání dědického podílu, který na nich vázne atp.

Přečtěte si:  Help Financial dělá čest svému jménu

Výhody půjčky

Potřebujete-li peníze velice rychle, lze zvolit možnost expresního čerpání a peníze můžete mít na účtu už do 48 hodin. Přitom nemusíte nikam jezdit a nic vyřizovat, o vše se postará obchodní zástupce firmy. Zvláště výhodná může půjčka být v případ, že potřebujete konsolidovat jiné, méně výhodné dluhy, vyplatit hrozící exekuci nebo dokonce odvrátit dražbu své nemovitosti. To vše Brio Czech umí a perfektní právní servis poskytuje všem svým klientům zdarma navíc.