Potřebujete rychle 50 000? Zastavte svůj vůz!

Máte-li co nabídnout zástavou, není dnes ani rychlá půjčka ve výši 50 000 korun žádný velký problém. Na půjčky se zástavou motorového vozidla se specializuje např. společnost Sapet Trade.

Po celé České republice

Přestože přednostně jsou vyřizovány žádosti v rámci Jihomoravského, Olomouckého a Zlínského kraje, které se nacházejí v nejbližším okolí sídla firmy, vyhoví Sapet Trade zájemcům o půjčku z celé republiky a její obchodní zástupce za vámi po předchozím online kontaktu přijede, ohodnotí váš vůz a nabídne vám odpovídající sumu peněz, které vyplatí ihned po uzavření smlouvy na ruku.

Co lze zastavit?

Firma Sapet Trade se nespecializuje pouze na určitý typ či značku vozidla. Do zástavy přijme jak osobní automobily, tak dodávky, skútry, tříkolky, přívěsy, motorky… Rychle, spolehlivě a diskrétně tak vyřeší váš finanční problém bez nutnosti vozidlo ve spěchu a často nevýhodně prodat.

Podmínky půjčky se zástavou

Pokud se rozhodnete pro služby společnosti Sapet Trade, podmínkou pro schválení půjčky je samozřejmě věk nad 18 let, způsobilost k právním úkonům a fakt, že jste jediným majitelem zastavovaného vozidla. Pak není problémem zastavit ani více vozů najednou, domluvit se s poskytovatelem, zda si přejete půjčku dlouhodobou či krátkodobou, dokonce nevadí ani váš případný záznam v registru dlužníků.

Přečtěte si:  Jak získat půjčku 50 000 Kč od ČSOB?

Rychle a v hotovosti

Jednoznačnou výhodou půjček poskytovaných společností Sapet Trade je fakt, že vše lze zařídit v řádu minut – celý proces zástavy vozidla, máte-li k dispozici všechny potřebné doklady, nebude trvat déle než půl hodiny, a poté obdržíte své peníze v hotovosti na ruku.