Money Coins Currency Finance  - carlitocanhadas / Pixabay

Složenky nepočkají aneb která půjčka je ta nejvhodnější pro tyto případy

Říká se jí lapidárně půjčka před výplatou. Zpravidla totiž lidem pomáhá finančně překlenout krátké období do výplaty, kdy již nezbývají peníze na nezbytné výdaje.

Do takové situace se snadno mohou dostat i lidé, kteří se snaží šetřit a plánovat rodinný rozpočet.

Stačí nenadálá událost v podobě rozbitého kotle či závady na autě a musíme začít přemýšlet, kde rychle sehnat peníze.

Půjčka jen na několik týdnů

V takovém případě je vhodným a efektivním řešením krátkodobá půjčka, často poskytovaná online. Krátkodobé půjčky mají splatnost pár týdnů, maximálně měsíců. Obvyklá suma, kterou si lidé takto zapůjčí, je několik tisícikorun.

Výhodou je, že takové půjčky získáte bez dokladu příjmů a bez ručitele, vyhnete se i frontám v bance a zbytečnému papírování. Všechny tyto výhody ale nejsou úplně zadarmo!

Krátkodobé nebankovní půjčky totiž bývají vysoce úročeny. Rovněž pokuty za opožděné splácení bývají vysoké, proto je třeba dobře hlídat termíny splátek.

Jestliže se zpozdíte se splátkou byť jen o jediný den, některé úvěrové společnosti si naúčtují značný sankční poplatek.

Při delším zpoždění tak může celková dlužná částka narůst do obřích rozměrů.

Přečtěte si:  Půjčky Pardubice

Pokud tedy žádáte o krátkodobou půjčku, vždy byste si měli být jisti tím, že jste schopni během pár týdnů zapůjčenou částku uhradit.

Hypopůjčka je rychlá a férová půjčka, se kterou získáte i vyšší obnos peněz bez prokazování příjmu, bez ručitele a především rychle, bez zbytečných průtahů. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti, takzvanou americkou hypotéku.

K tomu, abyste ji získali, nemusíte podstoupit byrokratický maraton obvyklý ve většině bank.

Vše lze zařídit přímo z pohodlí domova nebo z kanceláře. Stačí vyplnit jednoduchou žádost online, kde zadáte údaje o Vás a vlastněné nemovitosti, a požadované peníze jsou na Vašem účtu opravdu rychle.

Money Euro Coin Inflation  - Alexandra_Koch / Pixabay
Složenky nepočkají aneb která půjčka je ta nejvhodnější pro tyto případy