Penízky poskytnuté naprosto bez účelu?

Potřebujete půjčku asi 50 000 korun od subjektu, který je již skutečně prověřený a důvěryhodný? Nechcete žádné plané sliby, ale reálné činy a prokazatelná fakta? Nechcete se při výběru spálit? Zažádejte si o půjčku u České spořitelny!

Půjčka 50 000 korun na cokoliv od České spořitelny

Česká spořitelna poskytuje již několik let svým klientům bezúčelnou půjčku od minimální výše 20 000 až po 600 000 korun. Peníze vám tak mohou sloužit buď jako zaplacení nejdůležitějších faktur, nákupu nového vybavení do domácnosti, či zakoupení si něčeho hodnotnějšího, například auta. Navíc nemusíte ani dokládat výši vašich příjmů, abyste půjčku získali. Během celé doby splácení je pak stanovena pevná úroková sazba začínající na 5,9 procentech.

Jak to funguje u půjčky 50 tisíc korun od České spořitelny?

Půjčíte-li si padesát tisíc korun u České spořitelny, můžete je splácet po dobu od jednoho roku až do sedmi let. Samozřejmě každá doba splácení má něco do sebe. Budete-li splácet nejkratší možnou dobu, budou vaše měsíční splátky činit sice 4 638 korun, úroková sazba bude stanovena na 20,84 procentech, ale celkově ve výsledku zaplatíte pouhých 56 143 Kč. Pokud se rozhodnete pro prostřední variantu, tedy splácení po dobu čtyř let, budou vaše měsíční splátky za tento úvěr činit 1 505 korun, což je o poznání menší částka oproti splácení jeden rok, úroková sazba bude stanovena ve výši 19,34 procent a celkově ve výsledku České spořitelně vrátíte 72 728 korun. Je-li pro vás splácení po dobu čtyř let pořád poměrně krátká doba, můžete si zvolit splácení na dobu nejdelší, tedy sedmi let. V takovém případě budou měsíční splátky činit 1 050 korun, úroková sazba bude ve výši 17,84 % a celkem za půjčku zaplatíte 88 627 Kč.

Přečtěte si:  Půjčka 50000 Kč: z jakých problémů vás může vytáhnout?

Co je tedy nejvýhodnější?

Jak je tedy z tohoto krátkého popisu zřejmé, nejvýhodnější možností bezúčelné půjčky padesáti tisíc korun od České spořitelny je ta s dobou splatnosti jeden rok. Tak totiž přeplatíte pouhých 6 143 korun. Kdežto u delších dob splatnosti se přeplacená částka neustále zvyšuje až do výše 38 627 korun. Když už si ale půjčujete peníze, určitě nejste na tom finančně tak dobře, abyste jen tak darovali někomu takovou sumu peněz.