50 000 Kč od Face půjčky

Face půjčka od Cresco Group je výhodná pro všechny, kteří se dostali do nesnází a potřebují finanční pomoc. Tato nebankovní společnost neřeší, na co klient peníze potřebuje, ale snaží se vyjít vstříc jeho potřebám. Padesátitisícovou půjčku nabízí širokému spektru žadatelů, kteří však vždy musí mít trvalé bydliště na území České republiky.

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku se podává prostřednictvím online formuláře na webových stránkách společnosti. Mezi podmínky poskytovatele Face půjčky patří věk žadatele mezi 18 a 70 lety. Do své žádosti klient uvede základní údaje o sobě a kontakt na sebe v podobě emailu a telefonního čísla. Výši poskytnuté půjčky poskytovatel vždy posuzuje individuálně dle příjmu žadatele. Do registru dlužníků nenahlíží, takže šanci na získání této půjčky mají i ti, kteří se v minulosti již dostali do finančních nesnází. Tato půjčka je vhodná i k refinancování předchozích dluhů. Po schválení půjčky jsou peníze zaslány na bankovní účet klienta. Vyřízení půjčky je zcela zdarma, probíhá rychle, pohodlně přímo z domova a pravidla jsou jasně dána ještě před podpisem smlouvy.

Přečtěte si:  Půjčka 50000 Kč bez prokázání příjmu

Splácení půjčky

Půjčka se splácí v pravidelných měsíčních splátkách převodem dohodnuté částky na bankovní účet poskytovatele. Výše RPSN je závislá na době splácení, kdy je možnost se rozhodnout pro období v rozmezí 12 až 84 měsíců. V případě, že se klient dostane do potíží se splácením své půjčky, po předchozí žádosti u poskytovatele možnost odložení splátky. Bez jakýchkoli sankcí a poplatků je ale také možno půjčku splatit předčasně.