Ani padesátitisícová půjčka nemusí být problém

Potřebujete ihned v hotovosti peníze a nevlastníte nemovitost, kterou byste nabídli zástavou? U společnosti HFS žádný problém. Půjčí vám tady až 50 000 korun bez zástavy i bez ručitele. Stačí, když na webových stránkách společnosti vyplníte kontaktní formulář a obratem obdržíte mail s instrukcemi, jak postupovat pro co nejrychlejší získání půjčky. Není vám něco jasné? Neradi se pouštíte do podobných akcí na vlastní pěst? I pro vás má HFS řešení. Zavolejte a požádejte operátora o pomoc. S vaší asistencí vyplní formulář bezchybně za vás a ihned vás bude informovat o pravděpodobnosti získání půjčky.

Jak dlouho budete čekat na peníze

Společnost HFS si zakládá na své flexibilitě a individuálním přístupu ke klientům. Snaží se proto vyjít vstříc každému zájemci, který o půjčku požádá. Přestože standardně požaduje předložení pouze dvou dokladů totožnosti, může se stát, že na základě údajů, které jste vyplnili do kontaktního formuláře, budete požádáni ještě o doplnění předkládané dokumentace. Celý schvalovací proces však netrvá zpravidla déle než jeden den a peníze můžete mít na svém účtu do 48 hodin.

Přečtěte si:  Půjčky Pardubice

Pravidla splácení

Půjčka od HFS se splácí v týdenních intervalech, výše splátky vždy závisí na výši půjčky, která se může pohybovat mezi 10 a 50 000 korun, neboť doba splácení je fixně stanovena na 52 týdnů, tj. jeden rok. Půjčku však lze kdykoliv bez sankcí splatit předčasně, naskytne-li se vám k tomu možnost. Půjčky společnost HFS poskytuje bez jakýchkoli poplatků předem a první splátku je nutno uhradit do 7 dnů od podpisu smlouvy a vyplacení peněz.