Účelový úvěr pro živnostníky a podnikatele

Účelový úvěr pro živnostníky a podnikatele od Profi Creditu je vhodný pro každého, kdo potřebuje nastartovat své podnikání nebo mu dodat jednorázovou finanční injekci. Hodí se, potřebujete-li např. koupit profesionální nářadí, stroje či zařízení nebo celkově modernizovat provoz.

Proč jít právě k Profi Creditu

Profi Credit se chce chovat fér, proto při vyřízení úvěru nebude posuzovat vaše příjmy, ale pouze celkový obrat. Navíc zde existuje možnost odepsat si náklady vynaložené na modernizaci provozu či nové vybavení z daní. Úvěr od Profi Creditu přitom můžete kdykoliv bez sankcí předčasně splatit a pokud by nastala situace, kdy nebudete z jakéhokoliv důvodu schopni splácet dle dohody, můžete využít možnosti bezplatného odkladu splátek.

Parametry produktu

Účelový úvěr pro živnostníky a podnikatele je poskytován ve výši 30 – 110 000 korun, schází-li vám v rozpočtu nižší částka, můžete požádat u Profi Creditu o Jednoduchou podnikatelskou půjčku. Úvěr je poskytován bez poplatku za vyřízení a jeho splatnost si můžete nastavit na 12 – 48 měsíců dle své schopnosti splácet a jeho výše. Úvěr je vždy třeba zjistit směnkou, prokážete-li však při jeho sjednání dostatečně svou bonitu, nebude již dále zapotřebí ani ručitel ani zástava nemovitosti.

Přečtěte si:  Bankovní půjčky do 50000 Kč

Požadované doklady

Žádáte-li o úvěr jako fyzická osoba – podnikatel, budete muset předložit svůj občanský průkaz, kopii výpisu z účtu, ze které bude zřejmé, kdo je jeho majitelem, kopii svého oprávnění k podnikání a kopii daňového přiznání za poslední dva roky. V individuálních případech může být požadován i souhlas druhého z manželů. Bez prokázání dostatečné bonity je zapotřebí ručení nemovitostí, a proto se dokládají i další listiny.