50 000 se zástavou družstevního bytu

Máte-li ve vlastnictví nemovitost, kterou můžete nabídnout zástavou, nebývá získání půjčky ve výši 50 000 korun příliš velkým problémem. Ostravská společnost Day to Day je však schopna nabídnout vám úvěr i v případě, že můžete zástavou nabídnout „pouze“ družstevní byt.

Charakteristika úvěru

Úvěr se zástavou družstevního bytu je poskytován standardně ve výši 30 000 až 500 000 korun se splatností 5 – 20 let. Tuto dobu lze však dohodou individuálně upravit. Své peníze obdržíte od poskytovatele jednorázově na ruku, a to do pouhých 24 hodin od podpisu smlouvy. Splácet pak budete ve fixních měsíčních splátkách. Podmínkou je, že jste vlastníky členských práv v jakémkoliv SBD.

Výhody úvěru

Veškeré úvěry od této společnosti jsou cíleny na skupinu žadatelů se záznamem v registru dlužníků, kteří mají jinak jen malé šance, jak půjčku získat. Day to Day finanční historii v registrech neprověřuje. Půjčit si zde může každý bez ohledu na svůj věk a vzhledem k poskytnutí zástavy není zapotřebí ani prokazovat výši svého příjmu. Úvěr je poskytován bez vstupních poplatků a také bez vědomí druhého z manželů mimo institut společného jmění. Výhodná je také možnost využít jako zástavu byt jiné osoby, získáte-li k tomu její souhlas. Pokud se rozhodnete úvěr předčasně splatit, lze tak učinit kdykoliv a bez sankce.

Přečtěte si:  50 000 Kč od GE Money Bank

Budete potřebovat

Pro vyřízení úvěru nepotřebujete příliš mnoho dokladů, vystačíte si se svým občanským průkazem a nájemní smlouvou k zastavovanému družstevnímu bytu. Jedná-li se o byt třetí osoby, pak samozřejmě nutně musíte doložit její úředně ověřený souhlas.