Lékařský nadstandard za peníze od Home Credit

Půjčit si dnes člověk může na ledascos. Zdravotní péče je však trochu problém. Z praktického hlediska se nelze poskytovatelům divit. Půjčí-li vám peníze, požadují alespoň jakous takous jistotu, že je dostanou zpátky. Půjčit si na nemoc či lékařský zákrok, byť např. z oblasti plastické chirurgie, znamená, že dlužník bude minimálně na čas vyřazen z pracovního procesu, nevydělá peníze, potažmo – existuje riziko, že nebude splácet. Na českém finančním trhu však přesto existuje poskytovatel, který nabízí produkt na míru právě pro tyto situace.

Lékařská péče na splátky

Přejete si chirurgický zákrok, který nehradí zdravotní pojišťovna? Chcete se pokusit o umělé oplodnění? Toužíte po kvalitnější zubní protéze? Nebo si zkrátka jen chcete zpříjemnit pobyt v nemocnici nadstandardními službami? Home Credit pro vás má nabídku lékařské péče na splátky. Minimální částka půjčky je 3 000 korun, maximální 50 000, ale získat lze i částky vyšší, ty se však už posuzují individuálně, případ od případu. Chcete-li si o tuto půjčku zažádat, musíte mít minimálně 18 let, trvalý pobyt na území republiky a prokazatelný příjem ze zaměstnání či důchodu nebo jiný pravidelný příjem, který poskytovateli signalizuje vaši schopnost splácet.

Přečtěte si:  Chcete vědět, jaká je půjčka u Home Credit

Výhody půjčky

Půjčka na lékařskou péči a zdravotní pomůcky je ve standardní výši poskytována bez ručitele, klient si sám volí dobu splácení, a to v rozmezí 6 – 36 měsíců, přičemž splácet začnete až měsíc po provedení lékařského zákroku, čímž se alespoň částečně eliminuje problém s výpadkem příjmu v důsledku hospitalizace.