Lékařský nadstandard za peníze od Home Credit

Půjčit si dnes člověk může na ledascos. Zdravotní péče je však trochu problém. Z praktického hlediska se nelze poskytovatelům divit. Půjčí-li vám peníze, požadují alespoň jakous takous jistotu, že je dostanou zpátky. Půjčit si na nemoc či lékařský zákrok, byť např. z oblasti plastické chirurgie, znamená, že dlužník bude minimálně na čas vyřazen z pracovního procesu, nevydělá peníze, potažmo – existuje riziko, že nebude splácet. Na českém finančním trhu však přesto existuje poskytovatel, který nabízí produkt na míru právě pro tyto situace.

Přečtěte si:  Účelový úvěr pro živnostníky a podnikatele

Lékařská péče na splátky

Přejete si chirurgický zákrok, který nehradí zdravotní pojišťovna? Chcete se pokusit o umělé oplodnění? Toužíte po kvalitnější zubní protéze? Nebo si zkrátka jen chcete zpříjemnit pobyt v nemocnici nadstandardními službami? Home Credit pro vás má nabídku lékařské péče na splátky. Minimální částka půjčky je 3 000 korun, maximální 50 000, ale získat lze i částky vyšší, ty se však už posuzují individuálně, případ od případu. Chcete-li si o tuto půjčku zažádat, musíte mít minimálně 18 let, trvalý pobyt na území republiky a prokazatelný příjem ze zaměstnání či důchodu nebo jiný pravidelný příjem, který poskytovateli signalizuje vaši schopnost splácet.

Přečtěte si:  5000 Kč ihned

Výhody půjčky

Půjčka na lékařskou péči a zdravotní pomůcky je ve standardní výši poskytována bez ručitele, klient si sám volí dobu splácení, a to v rozmezí 6 – 36 měsíců, přičemž splácet začnete až měsíc po provedení lékařského zákroku, čímž se alespoň částečně eliminuje problém s výpadkem příjmu v důsledku hospitalizace.