Hotovostní půjčka od WPP Financial

Hotovostní nebankovní půjčku poskytuje společnost WPP Financial s.r.o., která patří mezi přední poskytovatele hotovostních úvěrů v Brně a celém Jihomoravském kraji, ve Zlínském a Olomouckém kraji.

Výhody půjčky

Hlavní výhodou tohoto úvěru je, že poskytovatel nezkoumá registr dlužníků a nepožaduje doklad o výši příjmu. Tato společnost půjčuje i klientům v exekuci. Z prostředků získaných z této půjčky můžete hradit například dřívější závazky svým věřitelům. WPP Financial bere v úvahu, že mnoho lidí s finančními problémy potřebuje půjčit a nemá se často už kde obrátit.

Vyplácení půjčky

Peníze bývají vypláceny do 30 minut po podpisu smlouvy. O půjčku si můžete zažádat online,  nemusíte nikde telefonovat a utrácet peníze za drahé volání. Do své online žádosti stačí napsat svůj telefon a v případě potřeby budete kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti. Splátky si můžete domluvit naprosto individuálně. Buď klasicky měsíčně, nebo kvartálně, případně i ročně.

Účel půjčky

Jedná se o bezúčelovou půjčku. Můžete ji tedy využít k nákupu nákladnějších věcí, rekonstrukci bydlení, konsolidaci svých splátek či splacení exekucí. Mohou ji použít i podnikatelé na nákup věcí potřebných k podnikání, nákup materiálu atp. Půjčka se zaručuje nemovitostí, v žádném případě však nepřevádíte své vlastnické právo! Můžete ručit družstevním bytem, bytem v osobním vlastnictví, chatou, chalupou či jinou nemovitostí.

Přečtěte si:  Kolik zaplatíte za půjčku 50 000 Kč u Air Bank?

Výše půjčky

Půjčka se obvykle nabízí ve výši 50 000 až 2 000 000 Kč. Její vyřízení zabere jen pár minut a nemusíte přitom opustit pohodlí svého domova. Po vyplnění online žádosti budete kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti, který s vámi dohodne veškeré potřebné náležitosti.