Help Financial dělá čest svému jménu

Ano, help, jak vědí všichni angličtináři, znamená pomoc a Help Financial je tu proto, aby vám v případě nouze finanční pomoc nabídl. Činí tak formou krátkodobých půjček ve výši 5 000 – 50 000 korun s dobou splatnosti 30, 40 nebo 56 týdnů.

Výhody půjčky od Help Financial

Tyto půjčky patří k těm, které vyřídíte z pohodlí svého domova, kde vás navštíví obchodní zástupce společnosti, který za vás vyřídí veškerou s půjčkou spojenou agendu. Všichni obchodní zástupci mají dlouhou praxi v oboru a zaujímají velice osobní přístup ke svým klientům. Jejich prostřednictvím budou peníze v případě schválení půjčky v hotovosti vyplaceny, jim budete hradit pravidelné týdenní splátky. Výplata peněz je v případě schválení půjčky garantována do 48 hodin. Půjčky od Help Financial se přitom vyznačují vysokou dostupností, jsou bez jakýchkoliv skrytých poplatků, poskytují se bez ručitele a máte možnost je bez sankcí kdykoliv předčasně splatit.

Podmínky poskytnutí půjčky

Aby byla vaše žádost o půjčku schválena, musíte obchodnímu zástupci na první informační schůzce předložit svůj občanský průkaz, doklady o svých příjmech za poslední 3 měsíce, ale také o výdajích za stejnou dobu, a doklady, které dokazují váš vztah k místu vašeho bydliště – např. uhrazené SIPO atp.

Přečtěte si:  Půjčka do 10000 Kč

Rizika půjčky

Pokud máte zaměstnání, ve kterém, jak je v našich krajích zvykem, pobíráte výplatu jednou měsíčně, může vám v budoucnu činit problémy týdenní způsob splácení, který od vás vyžaduje vysokou finanční sebekázeň. Předem velmi dobře zvažte, zda je ve vašich silách takovýto splátkový kalendář do budoucna dodržet.