Půjčka 50 000 Kč ihned na ruku

Nebankovní online půjčku do 50 000 Kč je možné vyřídit během krátkého okamžiku a vaše nepříznivá finanční situace může být minulostí. Tato půjčka se sjednává pomocí internetové žádosti. Celý proces schvalování bývá velice krátký a jednoduchý.

Jak splácet Půjčku ihned na ruku

Tento produkt se splácí podle velmi propracovaného kalendáře plateb s výhodnou úrokovou sazbou. Splácí se měsíčními splátkami v dohodnuté výši. Ke schválení půjčky nepotřebujete potvrzení o výši příjmu ani výpis z registru dlužníků. Splácení si můžete nadstavit až na 84 měsíců, podle toho, jak vám to bude vyhovovat. Po podání žádosti vás bude kontaktovat operátor na telefonním čísle, které uvedete v žádosti. Schválení půjčky probíhá velmi rychle a již do 24 hodin po schválení máte peníze na svém účtu. Pouze o víkendech a svátcích je schvalovací proces odložen na nejbližší pracovní den.

Podmínky půjčky

Půjčku mohou získat zaměstnanci, podnikatelé, živnostníci, matky na mateřské dovolené i důchodci. Stačí mít jakýkoliv stálý příjem. Žadatel nepotřebuje ručitele. Poskytovatel nevyžaduje výpis z registru dlužníků. U této půjčky se neplatí žádné poplatky předem. Půjčka je bez účelu, což znamená, že nemusíte poskytovateli sdělovat, na co si peníze chcete půjčit. Vždy musíte doložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Tyto doklady mějte u sebe již ve chvíli, kdy vás bude kontaktovat telefonní operátorka. Pokud byste neporozuměli některým podmínkám půjčky, neváhejte se na všechno přesně zeptat při telefonickém rozhovoru ještě před uzavřením smlouvy o půjčce. Všechny dotazy vám budou ochotně zodpovězeny.

Přečtěte si:  Jaké jsou úroky u půjčky od Air Bank?