50 000 Kč od GE Money Bank

U jakékoliv banky na našem českém trhu si můžete půjčit vyšší sumy, pohybující se i okolo 50 000 Kč. Není tedy naprosto žádný problém, potřebujete-li penízky na dovolenou, na nové vybavení do bytu či na rekonstrukci. Jednou takovou bankou je i GE Money Bank, která poskytuje částky již od 20 000 Kč.

S Expres půjčkou si můžete půjčit na cokoliv

A právě Expres půjčka, o které je tady stále řeč, vám může pomoct při realizaci jakéhokoliv snu. 50 000 Kč totiž u ní není konečnou hranicí, ale až 800 000 Kč si s ní můžete půjčit a následně využít na cokoliv chcete.

Jaké jsou úroky u Expres půjčky?

Důležitou kapitolou půjček jsou úroky, měsíční splátky a přeplacené částky. To zajímá naprosto každého, kdo si chce půjčit. Pojďme se tedy teď vydat cestou popisu právě těchto pojmů, a to konkrétně u Expres půjčky od GE Money Bank.

U půjčky 50 000 Kč budete měsíčně splácet…

Nejprve si popíšeme, jaké máte vlastně u této půjčky možnosti. Jedná se o dobu splácení od dvou až po šest let. Naprosto každý tak dostává možnost korigovat si rychlost splácení a zejména pak výši splátek, která je pro mnoho klientů klíčová. Ta se pohybuje u půjčky 50 000 Kč od 1 046 Kč až po 2 367 Kč. Úroková sazba je samozřejmě taktéž proměnlivá, a to od 12,6 % až po 14,6 %. V neposlední řadě se mění i přeplacená částka, která může v tomto případě kolísat mezi 12 600 Kč a 43 800 Kč. Nejvyšší přeplacená částka je při nejdelší době splácení a naopak nejnižší je při nejkratší době splácení, tedy při pouhých dvou letech. Na závěr je dobré říct, že tuto Expres půjčku si můžete sjednat na jakoukoliv dobu chcete a s jakoukoliv výší měsíčních splátek. Penízky ovšem vždy budete mít do 45 minut k dispozici.

Přečtěte si:  Brio Czech – půjčky se zástavou nemovitosti